در باره هتل پیروزی اصفهان

هتل پیروزی اصفهان، زیر نظر گروه گردشگری داریوش؛ چون نگینی زیبا در شهری پر از رمز و راز با مردمی مهمان نواز، افتخار حضوری به میزان بیش از نیم قرن در عرصه مهمان نوازی دارد.

هتل پیروزی در ابتدای فعالیت، با نام هتل داریوش در مسیر چهار راه صفویه و قاجار افتتاح گردیده و با راهی پر از پیروزی، مشتاق است به دیدار همه میهمانان از سراسر جهان بشتابد.

در طی سالیان متوالی راهی در پیش گرفته‌ایم به سوی نهایت ستاره های مهمان نوازی، اما بدون حمایت و گوشزد شما هیچ گاه موفق نخواهیم بود.

تمام تلاش ما این است که برای شما خاطره ساز باشیم و در تمام تارنماهای عالم در عرصه گردشگری با شما خاطره بازی کنیم.

مهمان ما باشید تا با حضور و وجود شما به توسعه، پیشرفت ، خودسازی و مهمان نوازی بیشتر فکر کنیم، ما میخواهیم به میزبانی شما افتخار کنیم.

دسترسی فوق العاده

هتل پیروزی در مرکز شهر اصفهان  و در مجاورت باغ و عمارت چهلستون و در کمترین فاصله از مجموعه عظیم نقش جهان، مسجد جامع اصفهان، عالی قاپو، مسجد شیخ لطف‌الله، بازار بزرگ اصفهان، باغ و عمارت هشت بهشت، مسجد و مدرسه چهارباغ ،بازار هنر، موزه تاریخ طبیعی (تالار تیموری)، موزه هنرهای معاصر و موزه هنرهای تزیینی و در نهایت مجموعه تاریخی علیقلی آقا شامل بازارچه و حمام و مسجد  قرار دارد.

بر حاشیه ی سبز چهارباغ کهن، خیابانی که میتواند شما را به واسطه ی مسیری که شاه عباس صفوی در ۳۵۰ سال پیش در آن قدم می نهاد به رودخانه ی زیبای زاینده رود و پل های تاریخی و زیبای آن چون سی و سه پل ، خواجو ، مارنان و …. برساند.

میزبانی با جان و دل

با سالیان سال تجربه افتخارمیزبانی و همراهی مسافران و میهمانان از سراسر دنیا

امیرمسعود لوافان

امیرمسعود لوافان مدیریت هتل

یحیی اخوان نژاد

یحیی اخوان نژاد معاونت هتل

سعید هراتیان​

سعید هراتیان​ معاونت هتل

شهروز اسماعیلی

شهروز اسماعیلی سرپرست مالی

کلثوم معتمدی

کلثوم معتمدی سرپرست رزرواسیون

تهمینه وحید

تهمینه وحید سرپرست امور اداری

شهره نادری

شهره نادری سرپرست خانه داری

مهدی صالحی

مهدی صالحی سرپرست تشریفات

علی محمد خودسیانی

علی محمد خودسیانی سرپرست آشپزخانه

پشتیبان همراهی شما هستیم

میهمانان وفاداری که طی سال های گذشته ما را همراهی کرده اند و لحظات فراموش نشدنی با ما گذرانده اند.

ما با اشتیاق پشتیبان انتخاب هوشمندانه شما هستیم تا بتوانید زندگی را از یک منظره خاص و زیبا در هتل پیروزی به نظاره بنشینید.

هلدینگ داریوش

هتل پیروزی اصفهان، یکی از برند های زیر مجموعه هلدینگ گردشگری داریوش به مدیریت جناب آقای مهندس مسعود لوافان می‌باشد. هلدینگ گردشگری داریوش در اولین روز سال 2021 میلادی به پشتوانه بیش از نیم قرن خدمت در عرصه مهمان‌نوازی افتتاح گردید.

گروه گردشگری داریوش، کلیه فعالیت‌های گردشگری اعم از خدمات گسترده هتلداری و اقامت، برگزاری تورهای داخلی و خارجی، برگذاری همایش‌ها، سمینارها، نمایشگاه‌ها، رویدادهای داخلی، خارجی و بین المللی، میزبانی مسابقات ورزشی و علمی، واردات تجهیزات مربوط به صنعت گردشگری، فروش انواع بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس و درنهایت ارزیابی واحدهای اقامتی را با همکاری اعضای خود ارائه می‌دهد.

آژانس مسافرتی شهرزادبال

آژانس مسافرتی شهرزاد بال

shahrzadbaal.com

آژانس مسافرتی پارسیان نقش جهان

پارسیان نقش جهان

www.parsiantrips.ir

داریوش مهاجر پارس

داریوش مهاجر پارس

dariushmohajer.com

گردشگری سلامت داریوش

داریوش سلامت

dariusmedtour.com

هتل پیروزی