خدمات و امکانات هتل پیروزی اصفهان

اقامتی خوش، خاطره ای ماندگار!

هتل پیروزی اصفهان

خدمات و امکانات آنلاین

سالن همایش | رستوران چهل ستون | کافی شاپ | کافه رستوران و فست فود گلشن راز | خشکشویی | آرایشگاه | فروشگاه

با سالیان سال تجربه افتخارمیزبانی و همراهی مسافران و میهمانان از سراسر دنیا را داریم. در سالهای متمادی با اشتیاق و تعهد فراوان و با پرسنلی کوشا و توانمند، همواره در پی رضایت خاطر و آرامش میهمانان و مسافران عزیز بوده ایم، میهمانانی از هرکجای این سرزمین پهناور. منتظر حضور گرمتان هستیم…

کافی شاپ

ایده‌های عالی از قهوه‌‌های فوق العاده!

گلشن راز

کافه رستوران و فست فود گلشن راز

رستوران چهلستون

رستورانی ایرانی با منو غذاهای باکیفیت ایرانی و فرنگی

آرایشگاه

آرایشگاه مردانه هتل پیروزی

سالن همایش

طراحی شده برای شما!

خشکشویی

هتل پیروزی اصفهان مجهز به خشکشویی اماده خدمت رسانی به‌ مهمانان گرامی میباشد. ساعات کار خشکشویی از ۸ صبح الی ۴ بعدازظهر میباشد

تورهای گردشگری

آغازگر قصه سفر شما هستیم!

تورهای زیارتی

زندگی را با سفر باور کنیم!

فضایی آرام و حرفه ای

سالن همایش

استفاده از فضایی دلنشین به همراه تیم حرفه ای جهت برگزاری میهمانی های خصوصی، جشن های تولد و همچنین ملاقات های شما به همراه منو ح رفه ای گریل بار و نوشیدنی های فوق العاده، فضایی متمایز در مجموعه هتل پیروزی ایجاد کرده است.

لذت نوشیدن یک دمنوش گیاهی و طبیعی در دنج ترین محل پذیرایی هتـل مـانند خواندن شعـری است و پیـدا کردن رمـز و رازی در خاطرات سفر.

ساعات کار کافه رستوران همراه با سرو صبحانه مخصوص از ساعت 8 آغاز و تا ساعت 23 با ارا‌ئه انواع استیک، پیتزا و همبرگرهای مخصوص گریل بار آماده پذیرایی و سرویس دهی می باشد.

مجموعه کافه و رستوران

کافی شاپ | کافه رستوران و فست فود گلشن راز | رستوران چهلستون

هتل پیروزی با مجموعه کامل در زمینه کافه و رستوران میزبان مهمانان خود می باشد.

گلشن راز : کافه رستورانی در فضای باز هتل

گروه گردشگری

داریوش

گروه گردشگری داریوش با هدف ارتقای سطح کیفی گردشگری کشور عزیزمان ایران فعالیت خود را با هتل چهارستاره بین المللی پیروزی، شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی شهرزادبال، شرکت خدمات مسافرت هوایی و زیارتی پارسیان نقش جهان، شرکت داریوش مهاجرپارس و گروه سلامتی داریوش آغاز نموده است.

–  آژانس مسافرتی شهرزادبال، آماده خدمات گردشگری از جمله خرید بلیت هواپیما،قطار و اتوبوس، رزرو تورهای داخلی و خارجی، اخذ ویزا و بیمه مسافرتی.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شهرزادبال مراجعه نمایید.

–  شرکت خدمات مسافرت زیارتی و جهانگردی پارسیان نقش جهان، با رویکرد سفرهای زیارتی و تورهای ورودی و خروجی فعالیت خود را ادامه میدهد.

جهت اطلاع از تورهای اروپایی به وب سایت پارسیان نقش جهان مراجعه نمایید.

–  شرکت داریوش مهاجر پارس، حامی شما در تمام مسیر مهاجرت. ما با کادری مجرب و کارآزموده سعی در ارائه بهترین و کم هزینه ترین خدمات به شما هم وطنان عزیز داریم. اخذ ویزای تحصیلی، کاری و ثبت شرکت در کشورهای دیگر را به تیم با تجربه ما بسپارید و با آرامش خاطر به اهداف بلندتان دست یابید.