سوالات متداول

سوالات متداول

از چه طریقی میتوانم اتاق رزرو کنم؟

از طریق سایت هتل پیروزی و یا از طریق سایت های مجاز رزرو هتل ، حضوری یا از طریق تماس با شماره تلفن های درج شده در صفحه ی راه های ارتباطی

در صفحه ی اتاق و سوییت ها در سایت هتل پیروزی

رستوران ایرانی و فرنگی و کافی شاپ ، خشکشویی ، مغازه صنایع دستی ، دستگاه ATM ، آژانس هواپیمایی برای تهیه بلیط و تور های داخلی و خارجی ، سالن همایش ها ، Safe Box، اینترنت پرسرعت و نامحدود ، پارکینگ اختصاصی

هتل پیروزی اصفهان دقیقا در مرکز شهر قرار دارد و یکی از بهترین دسترسی ها به اماکن تاریخی و تفریحی اصفهان را در کمترین زمان ممکن دارد. فقط با 5 دقیقه پیاده روی میتوانید به میدان نقش جهان و چهل ستون ، عالی قاپو ، گذر فرهنگی چهارباغ ، سی و سه پل و … برسید. 

مدارک مورد نیاز مهمانان ایرانی جهت پذیرش: اصل شناسنامه، اصل پاسپورت و یا اصل کارت ملی می باشد.  کارت های ارگانی ، گواهینامه ، کارت پایان خدمت و … جهت اقامت در هتل غیر قابل قبول هستند.

مدرک مورد نیاز برای پذیرش مهمانان خارجی اصل پاسپورت به همراه ویزا و مهر ورود به ایران با تاریخ اعتبار و انقضا می باشد.

لازم به ذکر است برای پذیرش زوج های ایرانی همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی الزامی می باشد.

در صورت ارائه صیغه نامه باید دارای مهر برجسته قوه قضاییه و یا مهر دفترخانه رسمی ازدواج و طلاق باشد.

حتما  زوجه باید دارای شناسنامه با توضیحات طلاق یا فوت در صفحه دوم  باشد.

هر کدام از اتاق و سوییت های موردنظر شما را میتوانیم به صورت اتاق ماه عسل تزیین کنیم . در صورت نیاز باید با رزرواسیون هماهنگ کنید.

بله ، با هماهنگی با بخش تشریفات میتوانید انواع مراسم های خود از جمله همایش ، تولد ، جشن ، کنفرانس و … با امکانات و پذیرایی موردنظر شما را برگزار کنیم.

بله ، با هماهنگی با بخش رزرواسیون میتوانید اتاق خود را همراه با وعده ناهار و شام رزرو نمایید.

هتل پیروزی